Укр
Рус

Код товару: AR_3016646
Ваги підлогові Бойрер розраховані на максимальну вагу до 200 кг. Стійка платформа великого розміру для максимальної зручності використання. Міцне скло витримує велике навантаження, стильно виглядає, легко витирається та абсолютно безпечне у використанні. Чорний дисплей ваг з великими цифрами і яскравим підсвічуванням створений для комфортного читання.
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | побутові |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Додаткові функції | індикація перевантаження, дисплей, підсвічування дисплея |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 28 х 310 х 310 мм |
| Живлення | 3 x AAA |
| Особливості | техніка увімкнення quick -start |
| Техніка включення | quick start |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 121 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00