Укр
Рус












Код товару: AR_3005328
Отримайте неймовірну продуктивність із GeForce RTX 5070 на базі NVIDIA Blackwell. Грайте з високою частотою кадрів за допомогою DLSS 4, розширте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio та створіть нові відчуття завдяки потужності штучного інтелекту.
Архітектура Blackwell розкриває кардинальний реалізм повного трасування променів. Відчуйте кінематографічну якість зображення з безпрецедентною швидкістю завдяки GeForce RTX 50 серії з ядрами RT четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними тензорними ядрами п’ятого покоління.
Графічний процесор серії 50 являється найкращою платформою для геймерів та творців, який містить: революційний набір технологій нейронної візуалізації, який використовує ШІ (DLSS4) із генерацією кількох кадрів; NVIDIA Reflex 2 з деформацією рамки; повне трасування променів із нейронним рендерингом; NVIDIA ACE; NVIDIA G-SYNC.
Особливості:
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5070 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 12 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми | 1 x HDMI 2.1а, 3 x DisplayPort 2.1a |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 306 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Розміри | 306 х 126 мм |
| Сумісність з HDCP | так |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
39 917 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00