Укр
Рус







Код товару: AR_3005330
Вентилятори 3D Active
Засобами технології 3D Active організована напівпасивна схема охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли ДП перебуває у стані зниженого завантаження, обслуговуючи не ресурсомісткі програми. Завдяки 3D Active шанувальники комп'ютерних ігор можуть зосередитися на ігровому процесі, оскільки шум від системи охолодження графічної плати, що працює, повністю відсутній.
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 3050 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 6 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Розрядність шини пам'яті | 96 Bit |
| Роз'єми | 2 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1 |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | відсутнє |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 191 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 2 |
| Розміри | 191 x 111 x 36 мм |
| Сумісність з HDCP | так |
| Частота пам'яті | 14000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1477 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 539 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00