Укр
Рус

Код товару: AR_3010092
Мережні зарядні пристрої Baseus – ідеальний вибір домашнього використання. Деякі ЗП поєднані з мережевим фільтром, який стане надійним джерелом енергії для побутових приладів. Ви можете вибрати модель з USB-кабелем іди без нього з різною кількістю роз'ємів.
Зарядні пристрої Baseus для смартфонів та планшетів дозволять завжди мати під рукою надійне джерело енергії для ваших мобільних пристроїв. Компанія Baseus – відомий і надійний бренд, модельний ряд якого включає високоякісні аксесуари для техніки Apple і гаджетів на Android. Baseus виробляє автомобільні зарядні пристрої, бездротові, мережні та портативні ЗУ.
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C, USB |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Кількість USB портів | 1 x USB, 1 x USB Type C |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2.22 А, 2 A, 3 A, 1.5 A, 1.67 А |
| Додаткові характеристики | вихід Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, вихід USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Особливості | функція швидкого заряджання |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
624 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00