Гарний пантенол у вигляді піни, зручно наноситься, доволі швидко всотується, не залишає жирності, але може бути липким. Подобається аромат, легка квіткова віддушка. Вистачає надовго, використовую пісдя гоління. лазеру та сонця, швидко заспокоює шкіру.
Лосьйоном задоволений. Після засмагання надає відчуття зволоження шкіри. Сухість не відчувається. Добре наноситься і швидко всмоктується. Має приємний стійкий запах. Рекомендую.