Укр
Рус

Код товара: AR_3001426
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Asus ZenBook 13 UX425UG Series
Asus ZenBook 14 UX435EA Series
Asus ZenBook 14 Ultralight UX435EAL Series
Asus ZenBook 14 UX435EG Series
Asus ZenBook 14 UX435EGL Series
Asus Zenbook 14 UM425QA Series
Asus Zenbook 14 UM425UAZ Series
Asus ZenBook B5402CBA Series
B5402CBA, B5402CBA-EB0073X, B5402CBA-EB0074X, B5402CBA-EB0075X, B5402CBA-EB0076, B5402CBA-EB0077X,
Asus ZenBook B5402CEA Series
Asus ZenBook B5402FBA Series
Asus ZenBook B5402FEA Series
Asus ZenBook B7402FBA Series
Asus ZenBook B7402FEA Series
| Тип | Li-Pol |
| Вид | лицензионный |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость | 4100 mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| P/N совместимых аккумуляторов | 3ICP6/70/81, C31N1914, 0B200-03730100, 0B20003730100, 0B200-037300000, 0B200037300000 |
| Вес | 197 г |
| Цвет | Чёрный |
| Напряжение | 11.1V |
| Размеры | 280 x 110 x 5 мм |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
2 040 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00