Купила таку миску, бо собака дуже швидко ковтає їжу та завжди голодна, підбирає все на вулиці та вдома. Боялась спочатку навіть, що з'їсть корм з цієї мисочки разом з тими пупирками, що стирчать. Користуюсь більше 3х місяців. Пупиришки на місці, на вигляд наче нова. Сухий корм поїдає на кілька секунд довше. Вологий таки довго дістає язиком з усіх щілин, поки дістане все до останньої крапельки.
Переваги: Гарний дизайн та колір. Добре сповільнює споживання рідкого корму, сухого не так ефективно.
Такий товар як звичайна миска для собаки не може викликати "сильних" позитивних емоцій, але є прості речі, зроблені акуратно і з матеріалу, який приємно тримати в руках. Ця миска ж нержавіючої сталі саме таке. Моїй собаці середнього розміру ця миска для сухого корму підійшла чудово. Легко миється, не перекидається, рекомендую (плюс є різні розміри), і ціна для неї дуже доступна.
Я дуже задоволена покупкою цієї миски! Особисто я використовую її для води для котиків. Мені подобається, що вона широка в діаметрі і котам зручно пити воду. Оптимальний об'єм, якраз на день вистачає свіжої води. Миску зручно і легко мити. Вона не поржавіє з часом, тому прослужить дуже довго. Мисочка має гумову основу, стійко стоїть на підлозі. Однозначно рекомендую!
Класика ))
Брала дві. Користуємось більше року. Миски металеві - як нові. На одній резинка потріскалась, але функціональності не втратила. Легкі, стійкі, естетичні, просто підтримувати в чистоті. Хороший варіант для початку, та і взагалі.
Переваги: Універсальні, міцні, легкі в догляді
Недоліки: З часом резинка потріскалась - не дуже акуратно виглядає
Зручна миска для годування кішки.Використовую для води
Форма і об'єм ідеально підходить .Крім того, сучасний дизайн і якісний матеріал радують око.
Гармонійно вписалась в інтер'єр кімнати.
Якісні миски звичайно вони кращі за наші пластикові. Не ковзають по підлозі як минулі. раджу всім переходити на такі. спробуйте і самі відчцйте цю різницю