Непогані снеки, хрусткі, повітряні, не тверді. Однак це не найкращий сушений сир, що я пробував. Йому не вистачає насиченості смаку. Я вважаю, сушеному сиру не потрібні барвники та ароматизатори. А тут виробник вирішив пофарбувати цей сир та додати смак холодцю з хроном. Але ці ароматизатори майже не відчуваються. А сам смак сиру хоч і відчувається, але хотілося б чоб він був більш вираженим.