Blended malt віскі

22 товари
  • Акції(20)
  • Мегарозпродаж(14)
  • Оплата частинами(7)
  • Безкоштовна доставка(1)
  • Готовий до відправки(20)
  • Amahagan(2)
  • Caisteal Chamuis(1)
  • Crazy Charley(1)
  • Douglas Laing(5)
  • Hatozaki(1)
  • Malt B(2)
  • Monkey Shoulder(1)
  • Mossburn(2)
  • Murray McDavid(1)
  • Shackleton(2)
  • Slaur Sardet(1)
  • The Kurayoshi(1)
  • The Lost Distillery(1)
  • Wemyss Malts(1)
  • Blended malt(22)
  • Pot Still (ірландський тип)(10)
  • Pure Malt(5)
  • Single Grain(7)
  • Small Batch(5)
  • Бурбон (Bourbon)(47)
  • Житній (Rye)(23)
  • Купажований (Blended)(287)
  • Однобочковий (Single Barrel)(6)
  • Однозерновий(2)
  • Односолодовий (Single Malt)(342)
  • Смаковий (Flavoured)(17)
  • Теннессі (Tennessee)(12)
  • До 5 років(9)
  • 6-10 років(3)
  • 11-19 років(1)
  • 20-49 років(1)
  • Highland(3)
  • Irish(1)
  • Island(2)
  • Islay(3)
  • Japan(3)
  • Scotch(4)
  • Speyside(3)
  • Ванільний(3)
  • Вершковий(1)
  • Винний(1)
  • Деревний(2)
  • Димний/Торф'яний(14)
  • Карамельний(3)
  • Квітковий(1)
  • Медовий(3)
  • Перцевий(1)
  • Пряний(6)
  • Солодкий(5)
  • Фруктовий(6)
  • Цитрусовий(1)
  • Шоколадний(2)
  • 36-40,9%(6)
  • 41-45,9%(4)
  • 46-50,9%(12)
  • 376 мл - 0,5 л(1)
  • 0,51 - 0,75 л(20)
  • 2,1 - 5 л(1)
  • Скло(22)
  • Подарункова упаковка(14)
  • Магнуми(1)
  • Італія(1)
  • Великобританія(16)
  • Японія(4)
  • В наявності(22)
Популярні відгуки
Владислав
06.01.26

Колір напою світло-золотистий. Маслянистість середня, трохи помітна на стінках келиха. Аромат – насичений димний, копчений. Спиртуозність в ароматі не відчувається. Після відкорковування пляшки аромат помітно деградує з плином часу: протягом місяця його інтенсивність помітно знизилася. Смак – гострий, різкуватий. У смаку спиртуозність вже помітна. Фініш тривалий, трохи пекучий, але слабко виражений за смаком. Для димних початкового рівня якість середня - тут не можу не порівняти з двома іншими. Загалом, «Кастел Чаміус» буде кращим за «Айла Міст Оріджіналс» з ароматики – але «Айла Міст» вдвічі дешевше. А ось у порівнянні з приблизно аналогічним за ціною «Хамільтонс Айла» цей реліз мені сподобався менше: у «Хамільтонса» більш стійкіший аромат, приємніший смак і кращий баланс. Звісно, у «Хамільтонса» лише 40%, а тут 46%. Але, для 46% смак має бути більш насиченим і багатим – а тут такого нема… Висновок. Цікавий димний бленд молт – але можна знайти кращі варіанти за таку ціну.

Переваги: Цікавий бюджетний димний бленд молт для колекції ентузіастів

Недоліки: Не стійкий аромат та слабенький смаковий баланс

Юрій
08.03.25

Досить дивно читати відгуки нище, про те що цей віскі дуже м'який та абсолютно неспиртуозний. На жаль чудес на світі не буває і віскі з найдешевшої цінової категорії, тим більше, що це купаж, а не односолодовий, не може бути не спиртуозним і м'яким. А тепер по суті: колір - незвично світлий (зазначається що в складі відсутні барвники, що безперечно є плюсом). Тіло - водянисте, але якщо порівнювати з італійськими та іспанськими ''побратимами'' цього скотчу, то ніжки тут є (стікають звичайно ж швидко). Аромат - помірно спиртуозний, після того як напій ''продихається'' відчуваються фруктові нотки, трішки ванілі і навіть легенький димок. Смак - знову ж таки помітно спиртуозний (повна домінація зернових спиртів підтверджує низьку ціну цього бленда), як не дивно відчувається дуб (зовсім трішки), ваніль (як і в ароматі), якась трава чи солома, а от димності в смаку немає. Посмак - короткий і розмитий. Висновок - хороший віскі за свою ціну, а для коктейлів так взагалі прекрасний варіант

Переваги: Ціна

Недоліки: Надмірна спиртуозність

Олег
24.06.25

🥃АРОМАТ: Складний і багатий: лимонний джем, морський солоний торф, димок, солома, польові квіти, солодкий ванільний крем, чебрець, яблучне пюре та тирса. Розкриваючись стає м'якшим і соковитішим. 🥃СМАК: Досить багатий, багатогранний і оксамитовий. Відразу дим, насолода, сіль і трохи перцевого печіння. Солона карамель, землістий торф, тирса, мед з перцем, солодкі спеції і той же ванільний крем з лимоном. Пізніше апельсин, ягідне повидло, фрукти, зелена трава та морська сіль із відтінком йоду. 🥃ПІСЛЯСМАК: Досить тривалий, довше середнього, переливистий з гарним розвитком. Зола з вершковою карамеллю та печінням на кінчику язика, з відтінками шоколаду, фруктів, свіжої зелені, легкою терпкістю та пряністю. Наприкінці трохи попелу та свіжий зріз деревини. ☝️ВИСНОВОК: Молодий, але потужний і водночас п'ється легко і приємно. Димний, ванільний з багатогранною насолодою та деревиною. Не зважаючи на 46%, алкоголь добре захований.

Роман
13.01.25

Ну, назва вже натякає, що це віскі з гумором, але, блін, серйозним підходом до смаку. 40 градусів – класика жанру, а за пляшкою стоять три солодові віскі, змішані так, що результат – просто бомба. Аромат? Тут тобі і мед, і ваніль, і щось квіткове, що робить цей віскі настільки м'яким, що навіть твоя печінка сказала б "дякую". На смак – солодкуватий, з нотками ванілі, меду і карамелі, але є і легкий відтінок цитрусів. Все це завершується довгим, зігріваючим післясмаком. Ніяких різких моментів – тільки гладкість і кайф. Monkey Shoulder – універсальний: хочеш – пий чистим, хочеш – додай льоду, хочеш – роби коктейлі. Але якщо чесно, навіть з кубиком льоду він вже грає, як оркестр. Ціна? Ну, тут прям взагалі норм, враховуючи якість. Вердикт: бери, бо це той напій, який робить вечір ідеальним, а тебе – трошки щасливішим. І не забудь налити другу, бо Monkey Shoulder – це для компанії, а не для того, щоб самому нудьгувати.

Переваги: Смачне віскі

Недоліки: Немає

Антон
25.11.24

Куштували перший раз цей віскарь в компанії і хоча не вдалося насолодитися цим напоєм як він того вимагає - неспішно і вдумливо. Але, напій дуже цікавий. Спочатку дуже спиртуозний і варто йому відпочити в бокалі 5 - 10 хв і спиртуозність дуже швидко зникає і з'являються тонкі смакові відчуття достатньо широкої палітри. І чим більше він "дихав", тим смак і аромат ставали більш яскравими і витонченими. До речі жінкам теж сподобався. Не зовсім розрізняю аромати і ноти, але там точно дуже гарна і цікава еклектика ароматів. Думаю, що спробую щось ще з цієї ж лінійки напоїв. Хоча, наприклад, зараз мій беззаперечний фаворит серед напоїв, які вище 40% - це Arran Barrel Reserve. До речі, 46% тут не відчуваються коли він трохи відпочине в бокалі. Рекомендую. Цікавий сингл!

Переваги: Смак та таємничий аромат

Недоліки: Швидко закінчився.

Євген
24.01.26

Цей ірландець став приємною несподіванкою. Взагалі-то я по скотчу, переважно острови з їх брутально-фенольними експрешенами, але пляшка була дуже прикольна, знижка - дуже потужна, і бачив на диво приємні відгуки. Тож взяв, і одразу пожалкував. Що не взяв хоча б дві, бо навіть по декілька ковточуів п'ється от дуже швидко. Феноменально м'який, в мене його навіть трохи підігрітим (!) дружина після променаду оцими нашими морозами залюбки смакує, а це щось да говорить. При цьому він зі воїми скромними 40 градусами взагалі не відчувається рідким чи порожнім - "ніжки" у бокалі що треба. Ромовий фініш на себе ковдру не перетягує, післясмак не довгий, але безумовно приємний. Добре поєднується з сухофруктами, мені з сушеним манго особливо подобається.

Переваги: Смачний.

Недоліки: За такої знижки його, мабуть, ніколи вже й не буде.

Владислав
22.05.25

Говорять, щоб зрозуміти віскі , його треба спробувати мінімум тричі. Для цього зразка це актуально. Спочатку були завищені сподівання, які не виправдалися - суміш острівних молтів в повністю хересній витримці, але до аналогічних важковаговиків типу Ardbeg AnOa він не дотягнув. Коли вдруге від нього вже мало очікуешь, він подобається значно більше. Аромат солодкий, фруктовий, апельсинова цедра ,трохи солі та торфу . На смак менш солодкий, більш солоний, торф не Айлівський, більш лагідний, бекон. Фініш середній, приємний, без гірчинки. Не вистачає маслянистості і щільності в цілому, як зазвичай молодим NASам. 46.8% п'ється легко, перця зовсім небагато. Брав за 1700гр і за таку ціну його варто спробувати.

Переваги: М'який торф, хересна витримка. Гарний баланс

Недоліки: Немає

Роман
21.02.25

Вперше відкупоривши пляшку , налившив бокал здався дуже спіртуозним, із-за чого його вкусові властивості якось навіть не сподобались, димнісь майже не відчувалась, всі вкуси перебивав спирт. Надпивши грам 100-150, пляшка простояла майже 2 місяці. Після цього це став як на мене зовсім інший віскі. Сильна димнісь, нотки майже всього що є в відомих Айловскіх релізах, спіртуозність пішла, віскі розкрився. Я не сомільє, не можу описати все прям по пунктах. Але за свої грощі це можна сказати топ, хоча трошки молоді спирти дають про себе знати. Тому мій рекомендасьйон це - відкрийте, трошки скуштуєте, закрийте пляшку на декілька місяців . І потім насолоджуйтесь віскі)

Переваги: Ціна, димнісь

Недоліки: Розкривається не одразу

Олексій
18.01.25

Гарний повсякденний віскі, напій однозначно вартий уваги. Мені найбільше сподобався ніс. Після того як віскі деякий час постоїть в бокалі і сивушні ноти пройдуть - це щось. Легкий, багатошаровий аромат з нотами меду, ванілі та зелених яблук. Відчуваються квіткові відтінки, солодка випічка та трохи карамелі. Легкий натяк на дуб та прянощі. За рахунок молодості напою смак очікувано поступається аромату. Спирти різкуваті, проте легко розібрати Спейсайдовий набір: яблука (груші), ваніль, квіти. Ті самі спції, типу мускату та чорного перцю, що були в ароматі, присутні і в смаку. Післясмак нетривалий: легка гірчинка, трохи прянощів і залишковий фруктовий аромат

Переваги: Отримуєте більше ніж очікуєте. Аромат та загальне враження від напою

Недоліки: З огляду на ціну, їх не може бути

0 800 75 83 68

Безкоштовно з будь-яких номерів

0 44 355 83 68

Дзвінки згідно тарифів вашого оператора

Слідкуйте за нами:

Ми приймаємо:

Встановлюйте наш додаток
appstoregoogleplay

© Інтернет-магазин MAUDAU 2026