Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 1
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 2
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 3
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 4
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 5
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 6
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 7
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 8
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти - фото 9
Стіл комп'ютерний 2E СЕ120W-MOTORIZED з регулюванням висоти
Код товару: TP_2418310
Акція
До кінця акції 24 дні
Про товар
Комп’ютерний моторизований стіл 2Е бiлого кольору з регулюванням висоти для офісу та будинку допоможе спростити щоденні завдання та організує робоче місце. Зручно та практично. Модель СЕ120W оснащено стільницею розміром 600х1 200 мм, висота якої змінюється завдяки вбудованому електродвигуну в діапазоні від 730 до 1180 мм.
Характеристики
Бренд
2E
Регулювання по висоті
Є
Спосіб регулювання
Електричний
Ширина
1200 мм
Висота
730 мм
Глибина
600 мм
Матеріал столешні
МДФ
Матеріал каркасу
Метал
Колір
Білий
Всі характеристики
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%