Укр
Рус

Код товару: AR_3026568
Аккумулятор Bosch S4030 12V 40Ah 330A — надежный выбор для вашего авто. Автомобильный аккумулятор – это ключевой элемент для стабильной работы вашего транспортного средства. Если вы ищете высококачественный и долговечный аккумулятор, обратите внимание на Bosch S4 030 12V 40Ah 330A. Этот аккумулятор известен своей надежностью и высокой производительностью, что делает его отличным выбором для легковых автомобилей со средним энергопотреблением.
Переваги
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 40 Агод |
| Пусковий струм | 330 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | тонкий конус (asian) |
| Тип корпусу | азіатський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 227 мм |
| Довжина | 187 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 482 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00