Укр
Рус

Код товару: AR_3026563
Напруга - 12 В, Ємність батареї - 88 Агод, Пусковий струм - 740 А, Полярність - - / + (зворотна) Євро, Тип клем - стандартний конус (euro), Тип корпусу - європейський, Необхідність обслуговування - необслуговуваний, свинцево-кислотний (SLA), Тип транспорту - легкові авто, ширина - 175 мм, висота - 175 мм, Довжина - 353 мм
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 88 Агод |
| Пусковий струм | 740 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Ручка для перенесення | так |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 056 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00