Укр
Рус

Код товару: AR_3026552
Акумулятор Exide AGM пропонує дивовижну надійність і термін експлуатації, легко переносить холодні зими й інші суворі умови.
Акумулятор повністю необслуговуваний. Початкове заливання електроліту потрібне тільки під час запуску. Акумулятор зроблений із використанням технології AGM й ідеально підходить для більшості застосувань, зокрема для максіскутерів.
Переваги:
Технологія AGM з абсорбувальним сепаратором зі скловолокна гарантує батареї високі стартерні характеристики й безпеку герметизованої конструкції.
Перед початком роботи батарея вимагає активації електролітом, що входить до комплекту. Після просочення електроліту та підзаряджання батарея готова до роботи.
Електроліт, зв'язаний у сепараторі AGM, дає можливість експлуатації за нахилів до 45°.
Акумулятори не вимагають контролю рівня електроліту та доливання впродовж усього терміну експлуатації.
Потрібне початкове заливання!!!
Інструкції із заливання електроліту:
1. Підготовка:
Видаліть червону захисну смужку з акумулятора. Зніміть кришку з паковання з електролітом. Кришку збережіть, не пробивайте й не знімайте ущільнення.
2. Вирівнювання:
Вирівняйте паковання з електролітом відносно отворів у корпусі акумулятора.
3. Заливання:
Злегка натискайте паковання в напрямку донизу доти, поки не відбудеться проколювання ущільнення. Електроліт витече в комірки акумулятора (в цей момент ви побачите бульбашки повітря). Зачекайте, поки електроліт повністю не заповнить комірки, після чого дайте акумулятору постояти, принаймні 30 хвилин.
4. Зняття ємності з електролітом:
Злегка струсіть паковання з електролітом і переконайтеся в тому, що весь електроліт використаний. Обережно вийміть паковання з електролітом і видаліть його безпечно. Витріть пролитий електроліт із поверхні акумулятора.
Встановлення кришки:
Кришка від паковання з електролітом.
Обережно накрийте отвори в корпусі акумулятора кришкою, знятою з паковання з електролітом.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 12 Агод |
| Пусковий струм | 200 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.7 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 849 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00