Укр
Рус

Код товару: AR_3026593
Стандартні акумулятори Exide є раціональним вибором для більшості моделей мотоциклів і мобільної техніки. Ця серія має найбільший модельний ряд і підходить як для невеликих скутерів, так і для великої техніки. Сухозаряджений акумулятор передбачає попереднє заливання акумулятора електролітом перед початком експлуатації. Класична конструкція дає змогу контролювати рівень електроліту візуально і водночас забезпечує достатній запас потужності для мототехніки у стандартній комплектації.
Переваги:
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 9 Агод |
| Пусковий струм | 85 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 139 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.4 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 913 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00