Укр
Рус

Код товару: AR_3026592
Стартерні акумуляторні батареї EXIDE виробляються на європейському обладнанні і відповідають жорстким сучасним вимогам. Акумулятори EXIDE піддаються ряду випробувань і тестів, вони мають всі необхідні сертифікати якості готової продукції.
Акумулятори EXIDE EXCELL підійдуть для установки на більшість сучасних автомобілів, з стандартними вимогами до споживання електроенергії. Корпус батареї виготовлений з ударостійкого пластику, який дозволяє використання в екстремальних ситуаціях при русі по нерівностях і вибоїнах. Завдяки знімній планці кришки, власник даного АКБ має можливість контролю рівня електроліту і самостійного обслуговування. Сучасна технологія виготовлення кришки, виключає неконтрольоване іскріння і мимовільне загоряння, що істотно підвищує безпеку експлуатації.
Висока пускова потужність дозволяє здійснити холодний старт двигуна навіть в екстремально сильний мороз, в умовах неповного заряду. Такий запас потужності буде величезною перевагою в умовах міської їзди з частими запусками двигуна і короткими відстанями між пунктами зупинок.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 50 Агод |
| Пусковий струм | 450 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Країна виробник | США |
| Вага | 12.2 кг |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 508 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00