Укр
Рус

Код товару: AR_3026601
Exide Technologies – американський транснаціональний виробник акумуляторних батарей для різних сфер діяльності: автомобілі, будівельні та сільськогосподарські машини, мототехніка, залізнична техніка, системи безперебійного живлення (від невеликих комп'ютерних до великих індустріальних), телекомунікації, системи автоматизації.
Штаб-квартира компанії знаходиться у США. Заводи розташовані у США, Європі, Індії та Австралії. Є одним із двох найбільших світових виробників свинцевих акумуляторів. Входить до трійки найбільших виробників автомобільних стартерних акумуляторів у США. Є другим за обсягом постачальником автомобільних акумуляторів у Європі, включаючи AGM-акумулятори для найсучасніших мікрогібридних автомобілів, обладнаних системою Stop/Start. Концерн на власних заводах також виробляє батареї таких брендів, як Robert Bosch, NorthStar, ProComp.
Акумуляторні батареї Exide для мототехніки відрізняються надійністю та витривалістю. Вони надають впевненості у довгих поїздках та під час змагань.
Мотоцикл, скутер або гідроцикл – не має значення, Exide є акумулятори для кожного з перерахованих транспортних засобів.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 9 Агод |
| Пусковий струм | 120 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли, водні мотоцикли, квадроцикли, скутери, мопеди, снігоходи |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.1 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 379 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00