Укр
Рус

Код товару: AR_3026577
Автомобільні акумулятори EXIDE AMG розроблені спеціально для експлуатації на сучасних автомобілях, які оснащені функцією Start-Stop. Завдяки технології , що не потребує обслуговування, власнику даного АКБ немає необхідності в постійній перевірці рівня заряду і рівня активної речовини.
Спеціально посилений корпус батареї здатний витримати високий рівень вібрації, а відсутність рідких компонентів виключає протікання при нахилі. Кришка зроблена таким чином, що запобігає іскрінню і, як наслідок, неконтрольованому займанню.
Завдяки сучасній технології, має досить високий струм холодної прокрутки колінчастого вала двигуна, це забезпечить стабільний запуск навіть в холодну погоду. Саме цей факт є основною перевагою EXIDE AMG.
Має низький рівень саморозряду, не втрачає свої властивості після тривалого зберігання. Акумуляторна батарея EXIDE AMG, має високу стійкість до глибоких розрядів і прискорену перезарядку, в порівнянні з аналогічними батареями. Тим самим може забезпечити власника, в разі необхідності, постійним джерелом живлення протягом тривалого часу. Збільшена кількість циклів розряду, забезпечують більш тривалий період експлуатації.
Дана батарея використовується в якості дублюючого пристрою основного акумулятора, для легкого старту двигуна не залежно від температури навколишнього середовища.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 13 Агод |
| Пусковий струм | 200 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | квадратні (мото) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | мотоцикли |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.4 кг |
| Ручка для перенесення | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 023 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00