Укр
Рус

Код товару: AR_3026587
Акумуляторні батареї TAB виробляються в Словенії. Конкурентоспроможність даних батарей забезпечується за рахунок високих пускових струмів при критично низькій температурі навколишнього середовища, що забезпечує запуск холодного дизельного двигуна, коли стовпчик термометра опускається до позначки -50 ° С. Що підтверджують неодноразові порівняльні тести. Завод має контроль якості європейського рівня, що мінімізує попадання бракованої продукції на прилавки магазинів. Акумуляторна батарея TAB отримала повністю герметизований корпус і кришку, що звело до мінімуму випаровування води внаслідок кипіння, а також виключила необхідність контролю рівня електроліту протягом усього експлуатаційного періоду. Герметичний корпус забезпечує додаткову безпеку користувачеві, так як виключає викид шкідливих речовин в атмосферу. Сучасна технологія виготовлення позитивних і негативних електродів, з додаванням кальцію в свинцевий сплав, а також використання свинцю, високого ступеня очищення, істотно збільшили експлуатаційний ресурс АКБ, і знизили саморозряд в період простою. Виробник випускає кілька лінійок даних акумуляторів, що дозволяє підібрати характеристики, які підходять саме для вашого автомобіля.
AGM Stop&Go клапанно-регульовані олив'яно-кислотні батареї (VRLA), призначені для використання в транспортних засобах із розширеною функцією СТАРТ-СТОП, де застосована функція рекуперації енергії. Батарея VRLA AGM — це олив'яно-кислотна покращена батарея з максимальною продуктивністю. Це герметична батарея, створена за технологією AGM (Absorbed Glass Material), у якій електроліт абсорбований у сепараторах зі спеціального скловолокна, які гарантують захист від протікання електроліту, навіть у разі пошкодження корпусу. Замкнута електрохімічна система забезпечує рециркуляцію газів — ця батарея повністю вологонепроникна й завдяки цьому максимально безпечна під час експлуатації.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 95 Агод |
| Пусковий струм | 850 А |
| Полярність | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Тип корпусу | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 27 кг |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 838 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00