Укр
Рус


Код товару: AR_3002243
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
AP13B8K, AP13B3K, KT.00403.015, KT00403015
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Acer Aspire ES1-511, Acer Aspire ES1-512,
Acer Aspire M5-583
Acer Aspire R3-431, Acer Aspire R3-471
Acer Aspire R7-571, Acer Aspire R7-572,
Acer Aspire V5-452, Acer Aspire V5-472, Acer Aspire V5-473
Acer Aspire V5-552, Acer Aspire V5-572, Aspire V5-573
Acer Aspire V7-481, Acer Aspire V7-482
Acer Aspire V7-581, Acer Aspire V7-582
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, всі вищевказані списки можуть бути не повними.
| Тип | Li-Pol |
| Вид | оригінальний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 3560mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | AP13B8K, AP13B3K, KT.00403.015, KT00403015 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 15V |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 846 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00