Укр
Рус

Код товару: AR_3002444
Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, ємність - 2000 mAh, кількість комірок - 4 cell, напруга - 14.8V, 165 г
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 2000 mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | AL15A32 |
| Вага | 165 г |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 262x25x18 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 439 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00