Укр
Рус

Код товару: AR_3002315
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та добротне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами та вибором наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкої перезарядки.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 2640 mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | AC13C34 3ICP5/60/80 KT.00303.005 KT00303005 3UF426080-1-T1000 |
| Вага | 0.16 кг |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.55V |
| Розміри | 230 x 95 x 4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 637 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00