Укр
Рус


Код товару: AR_3001575
АКБ є головним джерелом живлення для ноутбука далеко від електромережі, і це джерело іноді доводиться замінювати.
Моделі акумуляторних батарей відрізняються номінальною ємністю і напругою.
Різниця між вольтажем старого і нового акумулятора не повинна бути більше 0.5 V.
Сумісними називають батареї, які вироблені з урахуванням фізичних, електричних і геометричних параметрів і характеристик оригінальної батареї.
Акумулятор для ноутбука
ASUS
- це важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Li-ion акумулятор
ASUS
виконаний з високоякісних матеріалів і відмінно тримає заряд.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ стати повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 15G10N345800, A32-F80, A32-F80A, A32-F80H |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.1V |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 228 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00