Укр
Рус

Код товару: AR_3002347
Акумулятор - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду та здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
| Тип | Li-Pol |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4900mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | C41N2013 C41N2013-1 0B200-03880000 0B200-03880100 0B200-03880-100 0B200-03880200, ASUS ProArt StudioBook 16 H5600Q H5600QM Series ASUS ROG Zephyrus M16 GU603 Gaming Series ASUS ROG Zephyrus M16 GU603HE GU603HM GU603HR Series ASUS ROG Zephyrus S17 GX701LV Series GX701LV-EV003T GX701LV-EV039T GX701LV-HG023T GX701LV-HG040TS GX701LWS-X |
| Вага | 299 гр |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 15.2V |
| Розміри | 285 x 80 x 10 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 002 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00