Укр
Рус

Код товару: AR_3002350
| Тип | Li-Pol |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 7500mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | MXV9V 5VC2M 05VC2M 829MX 0829MX P96G P97G P99G P100G P96G001 P97G001 P99G001 P97G001 P97G001 P97G001 P97G002 P100G001 |
| Вага | 0.295 кг |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 7.6V |
| Розміри | 270 x 125 x 20 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 364 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00