Укр
Рус

Код товару: AR_3002316
Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, ємність - 4000mAh, кількість комірок - 4 cell, напруга - 15.2V, 235 г
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4000mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | SR04XL, SRO4XL. TPN-C133, TPN-C134, TPN-Q193. HSTNN-DB7W, HSTNN-IB7Z, HSTNN-IB72. 917678-171, 917678-1B1, 917678-2B1, 917724-855 |
| Вага | 235 г |
| Напруга | 15.2V |
| Розміри | 240 x 95 x 7 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 138 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00