Укр
Рус



Код товару: AR_3002322
Акумуляторна батарея — найважливіша частина ноутбука, що забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості й добротне збирання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає змогу без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряджання, і здатність до швидкого перезаряджання.
| Тип | Li-Pol |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4800mAh |
| Кількість комірок | 3 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 17C3PG2 / L17M3PG2. L17C3PG1 / L17M3PG1 / L17L3PG1. L17M3PG3. 5B10Q82428 / 5B10Q88561 / 5B10Q80766 / 5B10Q93417 / 5B10W67238, 5B10Q82428 / 5B10Q88561 / 5B10Q80766 / 5B10Q93417 / 5B10W67238 |
| Вага | 221 г |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 230x120x5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 604 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00