Укр
Рус

Код товару: AR_3002346
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 3520 mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | L17C4P71, 01AV475, SB10K97624. L17M4P71, 01AV474, SB10K97623. L17M4P73, 01AV499, SB10K97638. |
| Вага | 0.206 кг |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 15.36V |
| Розміри | 270 x 120 x 5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 962 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00