Укр
Рус

Код товару: AR_3002320
Тип - Li-Ion, вид - оригінальний, ємність - 3564mAh, кількість комірок - 4 cell, напруга - 15.36V, 214 г, Чорний
| Тип | Li-Ion |
| Вид | оригінальний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 3564mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | L20C4P73. L20D4P73. L20L4P73. L20M4P73. 5B10W51820. 5B10W51855. SB10W51921. SB10W51956 |
| Вага | 214 г |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 15.36V |
| Розміри | 280x100x4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 306 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00