Акумулятор Power Queen LiFePO4 12V (12.8V/200Ah/2560Wh) (P12V200-100-BASIC-8-A160) [158029] - фото 1
Акумулятор Power Queen LiFePO4 12V (12.8V/200Ah/2560Wh) (P12V200-100-BASIC-8-A160) [158029] - фото 2
Акумулятор Power Queen LiFePO4 12V (12.8V/200Ah/2560Wh) (P12V200-100-BASIC-8-A160) [158029] - фото 3
Акумулятор Power Queen LiFePO4 12V (12.8V/200Ah/2560Wh) (P12V200-100-BASIC-8-A160) [158029] - фото 4
Акумулятор Power Queen LiFePO4 12V (12.8V/200Ah/2560Wh) (P12V200-100-BASIC-8-A160) [158029] - фото 5
Акумулятор Power Queen LiFePO4 12V (12.8V/200Ah/2560Wh) (P12V200-100-BASIC-8-A160) [158029] - фото 6
Акумулятор Power Queen LiFePO4 12V (12.8V/200Ah/2560Wh) (P12V200-100-BASIC-8-A160) [158029] - фото 7
Акумулятор Power Queen LiFePO4 12V (12.8V/200Ah/2560Wh) (P12V200-100-BASIC-8-A160) [158029]
Код товару: TO_3048726
Про товар
Сучасна енергія для автономних систем
Акумулятор Power Queen LiFePO₄ створений як надійне джерело енергії для автономного та резервного живлення. Завдяки ємності 200 А·год і енергоємності 2560 Вт·год він забезпечує стабільну роботу сонячних електросистем, кемперів, човнів, ДБЖ та інших автономних рішень. Літій-залізо-фосфатна технологія гарантує високий рівень безпеки та стабільну напругу протягом усього циклу розряду.
Максимальна безпека та довговічність
Вбудована система керування BMS на 100 А ефективно захищає акумулятор від перезаряду, глибокого розряду, короткого замикання та перегріву. Технологія LiFePO₄ не схильна до займання чи вибуху, що робить акумулятор безпечним навіть у складних умовах експлуатації. Ресурс до 6000 циклів (до 80% ємності) циклів заряд-розряд дозволяє використовувати Power Queen BASIC протягом багатьох років без помітної втрати ємності.
Гнучке підключення та заміна свинцевих АКБ
Power Queen підтримує як паралельне, так і послідовне з'єднання, що дає змогу масштабувати систему живлення під конкретні потреби. Акумулятор ідеально підходить як сучасна заміна свинцево-кислотним батареям 12 В, забезпечуючи меншу вагу, вищу ефективність і стабільні характеристики навіть після тривалого зберігання. Посилений BMS на 100 А дозволяє працювати з підвищеними навантаженнями, перевершуючи стандартні моделі у своєму класі.
Характеристики
Бренд
Power Queen
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%