Укр
Рус










Код товару: KM_3402854
Характеристики
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Trotec PSCS 11-20V — це універсальний інструмент для професійного та побутового використання. Компактний, легкий та ергономічний, він оснащений світлодіодним підсвічуванням і має сертифікацію якості в Україні. Бренд Trotec зареєстрований у Німеччині.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Деталі |
|---|---|
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Номінальна напруга | 20В |
| Кількість передач | 2 (Холостий хід 1-ша передача: 0 - 400 об/хв; Холостий хід 2-га передача: 0 - 1550 об/хв) |
| Кількість ступенів крутного моменту | 25 + 1 (ступінь свердління) |
| Максимальний крутний момент | 35 Нм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління деревини | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління сталі | 13 мм |
| Колір | Жовтий/чорний |
| Живлення | FlexPower Li-Ion 20В, 2А·год, 40 Вт |
| Зарядний пристрій | Вхід: 230-240В, 50 Гц / Вихід: 21.5В, 2.4А |
| Час заряджання | 60 хвилин |
| Розміри без упаковки | 210x75x225 мм |
| Розміри в упаковці | 310x300x100 мм |
| Вага без акумулятора | 1.14 кг |
| Вага з акумулятором | 1.545 кг |
| Вага в упаковці | 2.95 кг |
| Гарантійний термін | 1 рік |
Особливості:
Використання Li-Ion батарей типу NMC забезпечує стабільну високу потужність інструменту та запобігає саморозряду батареї.
Потужний крутний момент 35 Нм та двошвидкісна коробка передач дозволяють виконувати складні завдання.
Швидкозатискний патрон для зручної зміни свердел однією рукою.
Перемикач для легкого перемикання між правим і лівим обертанням.
Вбудоване світлодіодне підсвічування для автоматичного освітлення робочої зони.
Комплектація:
Дриль-шурупокрут акумуляторний
Акумулятор для інструментів Trotec 20V 2 Ah FlexPower
Зарядний пристрій FlexPower
Кліпса на поясний ремінь
Біта PZ1
Біта PZ2
Кейс пластиковий
Інструкція українською мовою
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 297 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00