Укр
Рус




Код товару: KM_3411667
Характеристики
Автоматичний перемикач вводу призначений для перемикання між двома джерелами живлення. У разі зникнення або відновлення напруги на пріоритетному вводі (I) здійснюється автоматичне перемикання. Додатково передбачено можливість ручного перемикання між вводами (I–II).
Пристрій має модульне виконання, компактний дизайн, простий у користуванні та встановлюється на DIN рейку 35 мм.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | APRV |
| Артикул | A0010230007 |
| Кількість полюсів | 4P |
| Номінальний робочий струм Ie | 63 А |
| Номінальна робоча напруга Ue | AC 400 В |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | AC 690 В |
| Час автоматичного перемикання | 50 мс |
| Тип монтажу | на DIN рейку 35 мм |
| Клас | РС (витримує струми КЗ, але не призначений для їх відключення) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Робочий діапазон температур | –5…+45 °С |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60730 1 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 053 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00