Укр
Рус

Код товару: AR_3009935
Зовнішній акумулятор (павербанк) Aspiring Light 40 PD22.5W, 40000 mAh є потужним і універсальним рішенням для зарядки ваших пристроїв.
Ідеальний для тривалих поїздок, відряджень або відпусток, коли доступ до електричної розетки може бути обмежений. Він дозволяє заряджати ваші пристрої, такі як смартфони, планшети та інші пристрії, під час подорожі.
Відмінно підходить для використання під час відключень електроенергії або в ситуаціях, коли потрібно мати додаткове джерело живлення, також підійде до живлення роутера.
Місткість батареї
40000 mAh забезпечує тривалу автономну роботу, що дозволяє заряджати декілька пристроїв без частих підзарядок.
Вбудованний LED ліхтарик
LED ліхтарик забезпечує яскраве та стабільне освітлення, що робить його ідеальним для використання у темний час доби. Завдяки потужним світлодіодам (LED), він випромінює інтенсивне світло, яке може освітлювати великі ділянки навіть у повній темряві.
Швидка зарядка PD 3.0
Здійснюватися за допомогою порту Type – C за технологією Power Delivery. Цей стандарт, бренд Apple рекомендує для швидкої зарядки смартфонів iPhone 8 і новіших моделей. Зверніть увагу, що пристрій, що заряджається, має бути підключений за допомогою кабелю, що підтримує стандарт PD.
Вихідна потужність
Максимальна вихідна потужність до 22.5W забезпечує швидку зарядку пристроїв.
Розміри і вага
Компактний корпус з розмірами 149 x 70.5 x 56.8 мм і вагою 838 грамів забезпечує зручність перенесення.
Матеріал корпусу
Виготовлений з полікарбонату та ABS пластику, що робить його стійким до механічних пошкоджень.
Захист
Для безпеки Ваших гаджетів, в корпус Aspiring Light 40 вбудовані 9 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегрівання, перевантаження, різних перенапружень, коротких замикань. Це максимально збільшить експлуатаційний термін девайса і дозволить уникнути багатьох серйозних проблем при використанні цього пристрою.
| Ємність | 40000 mAh |
| Призначення | для смарт-годинників, для роутера, для телефона, для планшета |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C, Lightinihg |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 4 х USB, Lightning, 2 x USB Type-C |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge 2.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 838 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 4.5 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 1.5 A, 3 A, 2 А |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Розмір | 149 х 70.5 х 56.8 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 367 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00