Укр
Рус

Код товару: AR_3009918
Зарядка на ходу
Підключіться до потужної портативної зарядки за допомогою нашого Power Bank 20K. Він забезпечує живлення через порт USB-C і два порти USB-A, що дає змогу заряджати до трьох пристроїв одночасно. 20 000 мАг забезпечують понад 75 додаткових годин автономної роботи ваших пристроїв, тому ви можете залишатися на зв'язку довше, хоч би де ви були.
Цей компактний блок живлення, доступний у 3 стильних кольорах, також постачається з кабелем USB-A - USB-C для негайного використання відразу після розпакування.
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 2 х USB |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 402 г |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Захист | багаторівнева система захисту, захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 15 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Час зарядки | 5-6 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 015 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00