Укр
Рус

Код товару: AR_3009965
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, вихідний струм - 2.4 A, 2.22 A, розмір - 103 х 69.5 х 14.5 мм, матеріал корпусу - PC-пластик, Алюмінієвий сплав; Вогнестійкий ABS, вага - 190 г, Колір - чорний
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для смарт-годинників |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, Wireless Charger |
| Особливості | цифровий дисплей, Qi, Power Delivery, MagSafe |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 190 г |
| Вихідний струм | 2.4 A, 2.22 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Матеріал корпусу | PC-пластик, Алюмінієвий сплав; Вогнестійкий ABS |
| Розмір | 103 х 69.5 х 14.5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 807 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00