Укр
Рус

Код товару: AR_3009929
Павербанк ColorWay ємністю 30000 мАг – це потужний і надійний гаджет із високоякісним літій-полімерним акумулятором, що забезпечує ефективне резервне живлення для ваших пристроїв. Завдяки багаторівневій системі захисту від коротких замикань і перепадів напруги, він гарантує безпечне використання та захищає підключені гаджети. Павербанк підтримує сучасні протоколи швидкої зарядки, такі як Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0, 3.0, 4.0, Huawei Fast Charge, Samsung Fast Charge тощо, забезпечуючи потужність до 22,5 Вт. Два вихідні порти (USB і Type-C) та вбудовані кабелі (Type-C і Lightning) дозволяють одночасно підключити до чотирьох пристроїв. Також пристрій підтримує швидку зарядку самого себе через Type-C порт, що робить його зручним для використання з одним кабелем. LED-дисплей показує рівень заряду, а компактний дизайн робить цей павербанк ідеальним для подорожей, адже він легко поміщається в сумці.
Особливості
Комплектація
| Ємність | 30000 mAh |
| Призначення | для планшета, для смарт-годинників, для роутера, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В, USB Type C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 2 х USB |
| Особливості | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge 4.0, Quick Charge 2.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 2.1 A, 1.67A, 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 2 А |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 739 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00