Укр
Рус

Код товару: AR_3009930
Павербанк ColorWay ємністю 50000 мАг – це потужний і надійний пристрій з високоякісним літій-полімерним акумулятором, що забезпечує ефективне резервне живлення для ваших гаджетів. Завдяки багаторівневій системі захисту від коротких замикань та перепадів напруги, він гарантує безпечне використання та захист підключених пристроїв. Павербанк підтримує сучасні протоколи швидкої зарядки, такі як Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0, 3.0, 4.0, Huawei Fast Charge, Samsung Fast Charge та інші, дозволяючи заряджати пристрої з потужністю до 22,5 Вт. Оснащений двома вихідними портами (USB і Type-C) та вбудованими кабелями Type-C і Lightning, павербанк дає можливість одночасно підключити до чотирьох пристроїв. Крім того, він підтримує швидку зарядку самого себе через Type-C порт, що додає зручності у використанні з одним кабелем. LED-дисплей інформує про рівень заряду, а компактний дизайн робить цей павербанк чудовим вибором для подорожей, адже він легко поміщається у сумці.
Особливості
Комплектація
| Ємність | 50000 mAh |
| Призначення | для планшета, для смарт-годинників, для роутера, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В, USB Type C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 2 х USB |
| Особливості | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge 4.0, Quick Charge 2.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 2.1 A, 1.67A, 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V |
| Вхідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 2 А |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 906 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00