Укр
Рус

Код товару: AR_3009951
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, вихідний струм - 2.4 A, розмір - 99 x 64 x 26 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 220 г, Колір - чорний
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для плеєра, для роутера |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В, USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, 2 х USB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2.4 A |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 99 x 64 x 26 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
839 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00