Укр
Рус

Код товару: AR_3009922
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant Solar Panel — це портативний мобільний пристрій, який може суттєво продовжити час автономної роботи вашої цифрової техніки.
Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів.
Акумулятор містить батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі.
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant має функцію енергоощадження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дає можливість тримати на контролі рівень наснаги пристрою.
Сучасне, легке, практичне та дуже розумне джерело енергії, що варте стати вашим незамінним аксесуаром на щодень.
Особливості:
Сумісність:
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для смарт-годинників, для телефона, для планшета, для плеєра |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB, сонячна батарея |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, ліхтар |
| Колір | помаранчевий, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 225 г |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 373 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00