Укр
Рус

Код товару: AR_3009947
Ємність - 18000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 2 A, 3.25 A, розмір - 11.5 х 7.1 х 2.7 см, матеріал корпусу - полікарбонат, пластик, вага - 480 г, Колір - синій
| Ємність | 18000 mAh |
| Призначення | для смарт-годинників, для роутера, для ноутбука, для телефона, для планшета |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, USB |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge 2.0, Quick Charge 2.1 |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 480 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 5 A, 3 A, 3.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 20 V, 9 V, 12 V, 15 V |
| Вхідний струм | 3 A, 3.25 А |
| Захист | захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | пластик, полікарбонат |
| Розмір | 11.5 х 7.1 х 2.7 см |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 931 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00