Укр
Рус












Код товару: AR_3005995
Найтихіший і найпотужніший блок живлення SFX-L
Як гідний нащадок флагманського блоку живлення ROG Thor, ROG Loki 1200W Titanium використовує ті самі компоненти й орієнтовані на ентузіастів функції, але у формфакторі SFX-L. Завдяки тихій роботі та сучасним характеристикам, Loki стане у пригоді тим, хто складає потужний ігровий комп’ютер у компактному корпусі.
Інноваційна система охолодження
Завдяки радіаторам ROG температура всередині блоку живлення залишається ще нижче. Це сприяє подовженому терміну служби продукту, а також дозволяє вентилятору довше бути вимкненим.
Підвищена довговічність
Вентилятор із двома кульковими підшипниками має вдвічі більший термін служби, ніж традиційні вентилятори з підшипниками ковзання.
Безшумний режим роботи
Коли рівень навантаження блоку живлення не перевищує 40%, його вентилятор із ШІМ-керуванням повністю вимикається, що робить систему охолодження абсолютно безшумною.
Неймовірно тихий
У середньому ROG Loki 1200W Titanium створює шум, рівень якого на 35 дБ менше, ніж у інших блоків живлення цього класу. Це дозволило йому отримати сертифікат Cybenetics Lambda Standard ++.
Сертифікація 80 PLUS Titanium
Використовуючи високоякісні японські конденсатори з низьким імпедансом, блок живлення ROG Loki може похвалитися чудовою енергоефективністю та меншим нагріванням.
Крок у майбутнє
Новий стандарт ATX 3.1 запроваджує більш суворіші вимоги щодо регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і блок живлення ROG Loki повністю сумісний із цим стандартом. 16-контактний кабель PCIe, що постачається в комплекті з блоком живлення, передбачає можливість передачі напруги живлення потужністю до 600 Вт на новітні відеокарти з шиною PCIe 5.0 – велика перевага для невеликих комп'ютерів формату SFF.
Вентилятор із ARGB-підсвічуванням та Aura Sync
120-міліметровий вентилятор Loki має вісім адресних світлодіодів, які можна налаштувати за допомогою технології Aura Sync для створення синхронізованих ефектів підсвічування у вашій системі.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | SFX 12V v3.1 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 125 |
| OutputCurrent +12V1 | 100A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Інше | підсвічування ARGB |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 5 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2pin, 2x16pin (12VHPWR) |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 125 x 125 x 63.5 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 10 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
20 176 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00