Укр
Рус












Код товару: AR_3005893
Блок живлення TUF Gaming 850W Gold: ефективна та надійна модель, розрахована на тривалий період використання.
На довгу перспективу
Відповідність військово-промисловим стандартам надійності, оптимізована конструкція вентилятора, захисне покриття друкованої плати – блок живлення TUF Gaming 850W Gold має низку особливостей, які роблять його особливо довговічним. Ідеальне рішення для комп'ютерів, розрахованих на довгу перспективу.
Компоненти серії TUF
У блоці живлення TUF Gaming 850W Gold застосовується добірна елементна база, що відповідає військово-промисловим стандартам. Наприклад, конденсатори розраховані на робочу температуру до 105°С, а термін їхньої служби становить до 170 тисяч годин.
Подвійний шарикопідшипник
Подвійний шарикопідшипник, що використовується в 135-міліметровому вентиляторі блока живлення, має вдвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Захисне покриття
Конформне покриття друкованої плати захищає від коротких замикань, які можуть бути викликані попаданням вологи чи пилу.
Сертифікація 80 PLUS Gold
Використовуючи високоякісні японські конденсатори з низьким еквівалентним послідовним опором, блок живлення TUF Gaming 850W Gold може похвалитися чудовою енергоефективністю, що відповідає стандарту 80 PLUS Gold. Його ККД досягає 92%. Підвищена ефективність означає менший нагрів, наслідком чого є знижений рівень шуму від вентилятора та збільшена надійність роботи.
Сумісність з ATX 3.0
Новий стандарт ATX 3.0 описує суворіші вимоги до параметрів електроживлення компонентів наступного покоління, і модель TUF Gaming 850W Gold повністю відповідає йому. У комплект поставки цього блоку живлення входить 16-контактний кабель PCIe, здатний надати до 600 ват відеокарті стандарту PCIe 5.0.
Модульна конструкція
Усі кабелі блока живлення є від'єднуваними. Їхня поверхня протруєна таким чином, щоб зовні вони виглядали так само красиво, як кабелі в оплетці, проте вони є більш гнучкими – це буде корисно при їх прокладанні в тісному просторі.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Підключення відеокарти | 3x6+2 pin, 1x16 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 10 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 349 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00