Укр
Рус






Код товару: AR_3005957
Серія COUGAR ATLAS сертифікована за стандартом 80 PLUS Bronze і вирізняється бездоганною потужністю, ефективністю, безшумністю та довговічністю. Це найкращий вибір для тих, хто шукає недороге та надійне джерело живлення.
Надійна сертифікація ефективності 80 PLUS
Високоефективна продуктивність і сертифікат 80 PLUS Bronze. Екологічно та економно для ваших рахунків за електроенергію.
Стабільна продуктивність
Технологія DC-DC забезпечує стабільну напругу з відхиленням ±2% у стандартних режимах.
Ультра довговічність
ATLAS дуже надійний, щоб забезпечити безперервне та бездоганне подавання живлення зі стабільно надійними японськими резервними конденсаторами 105ºC.
Ідеальний контроль між шумом і обертанням вентилятора
Надтихий 120-мм вентилятор COUGAR з автоматичним тепловим регулюванням швидкості для оптимального співвідношення швидкості та шуму.
Широке з'єднання
Серію Atlas оснащено 2 конекторами ЦП для сучасних налаштувань материнської плати та ЦП. Стильний чорний колір і зручна довжина зроблять вашу збірку комфортною та естетичною.
Сертифікати захисту:
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12 V |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 360 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00