Блок живлення для ноутбуків 1stCharger Dell 30W 19V 1.58A 5.5x1.7 силовий кабель Retail BOX (AC1STDE30WC) - фото 1
Блок живлення для ноутбуків 1stCharger Dell 30W 19V 1.58A 5.5x1.7 силовий кабель Retail BOX (AC1STDE30WC)
Код товару: AA_2179861
Сумісний бренд
Dell
Тип роз'єму
5.5 x 1.7 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
1.58 А
Вихідна потужність
30 Вт