Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 4.5/3.0 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40297) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 4.5/3.0 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40297) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 4.5/3.0 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40297) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку ASUS 150W 19.5V, 7.7A, 4.5/3.0 (pin inside) Slim-корпус (A17-150P1A / A40297)
Код товару: AR_3001081
Про товар
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)7.7 А