Блок живлення до ноутбуку Dell 45W 19.5V 2.31A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (HA45NM140 / A40155) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Dell 45W 19.5V 2.31A разъем 4.5/3.0 (pin inside) (HA45NM140 / A40155)
Код товару: AR_3001001
Про товар
Блок живлення до ноутбуку Dell 45W 19.5V 2.31A 7 - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)2.31 А