Укр
Рус


Код товару: AR_3001039
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V роз'єм Type-C (HA65NM170 / A40243)
Оригінальний блок живлення для ноутбука - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить харчування вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок.
Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на його параметри харчування і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати харчуванням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В, 15 В, 5 В, 9 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | HA65NM170, 0M1WCF |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Dell XPS 12, Dell XPS 13 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 688 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00