Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243)
Код товару: AR_3001039
Про товар
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиDell
Тип роз'єму підключення до ноутбукаUSB Type-C
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В, 15 В, 5 В, 9 В
Вихідний струм (сила струму)3,25 А