Укр
Рус








Код товару: AR_3000920
Блок живлення для ноутбуків Apple 61W виробництва ExtraDigital — просто необхідна річ для тих, хто активно експлуатує портативні ПК MacBook. Це компактний блок живлення, який не займе багато місця у разі зберігання вдома та в дорожній сумці. Він стане незамінним помічником для вас як у мандрівках і подорожах, так і для домашнього використання.
Особливо:
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 61 Вт |
| Вихідна напруга | 20.3 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 064 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00