Блок живлення до ноутбуку Grand-X Lenovo (20V 3.25A 65W) 5.5x2.5mm (ACLEL65WS) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Lenovo (20V 3.25A 65W) 5.5x2.5mm (ACLEL65WS) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Lenovo (20V 3.25A 65W) 5.5x2.5mm (ACLEL65WS)
Код товару: AR_3001210
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)3,25 А