Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W GaN Nano Adapter USB Type-C (40AWGN65EU) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W GaN Nano Adapter USB Type-C (40AWGN65EU)
Код товару: AR_3001217
Про товар
Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбукаUSB Type-C
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідний струм (сила струму)3.25 А