Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W роз'єм USB type-C (ADLX65ULGE2A / A40389) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W роз'єм USB type-C (ADLX65ULGE2A / A40389)
Код товару: AR_3001138
Про товар
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбукаUSB Type-C
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга15 В, 5 В, 9 В
Вихідний струм (сила струму)2 А, 3 А, 3,25 А